Naruto Rasengan FRPG

Egy nagyszerű FRPG-s oldal! Éld bele magad Naruto világába, a saját karaktereddel!!!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

A Hokage irodája

Go down 
SzerzőÜzenet
Kakashi Hatake
Admin

Hozzászólások száma : 200

TémanyitásTárgy: A Hokage irodája   Csüt. Júl. 02, 2009 7:58 pm

Itt található a város irányítójának, a Hokagenak az irodája.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://narutofrpg.hotgoo.net
Kisame Akasumi

Hozzászólások száma : 55

TémanyitásTárgy: Re: A Hokage irodája   Szomb. Júl. 04, 2009 6:37 pm

-Megjöttünk Hokage-sama. Meghoztam a két csavargót. Mi lesz a küldetésünk?
Majd érdekfeszítően vártam, hogy kinyögjön valamit az öregúr.
Felhasználó profiljának megtekintése
Hideko Juhai Kamura

Hozzászólások száma : 122

TémanyitásTárgy: Re: A Hokage irodája   Szomb. Júl. 04, 2009 6:43 pm

- A küldetésetek egy kíséret lesz! Meg kell védenetek Mézvidék kormányzóját, és alapítóját! - mondta komolyan (mint mindig)
- Egy A szintű küldetés, de jelenleg csak ti vagytok elérhetőek! - magyarázta.
- Hideko! Téged bízlak meg a vezetéssel! Jó utat! - mondta. Szépen kihátráltunk az irodából, majd megszólaltam.
- Vén barom. - ezen a többiek nevettek. Szépen eltávolodtunk az épülettől, és a Nyugati erdőn keresztül a Méz Vidéke felé mentünk...
Hokage-sama
Admin

Hozzászólások száma : 113

TémanyitásTárgy: Re: A Hokage irodája   Szomb. Júl. 11, 2009 5:19 pm

Egy csendes nap. Leültem a székembe, és a küldetéseket kezdtem nézegetni.
~ 1 A szintű, 5 B szintű, jó sok C és D szintű küldetés.... - olvasgattam, és most döbbentem rá, hogy milyen kevés a küldetés. Ekkor észrevettem egy másik tekercset. Ezen vagy 20 A, 50 B és egy csomó C, D küldetés volt. Behívattam az egyik tanácsost.
- Legyen szíves hívja ide Gokudera Tsunayoshit. - mondtam, miközben az asztalon könyököltem.
Pár perc múlva a fiú beállított.
- Jónapot! Hokage-sama! - mondta, és vigyázzba állt.
- Mi lenne a feladat? - kérdezte.
- Hideko Shun és Kisame egy kísérő küldetésen van, de a hírek szerint eléggé keményen elfajultak a dolgok. Ezért... -
- De Hokage úr! Én még csak genin va... -
- Ne vágj a szavamba kérlek. Tudom, hogy csak genin vagy, és még csak senseid sincs, de te vagy az egyetlen, aki elérhető a Konohai shinobik és Kunoichik közül. Arra kérlek menj utánuk, de nagyon siess, hogy még elcsípd őket! - utasítottam, mire a fiú távozott.
~ Így legalább megismeri a senseit.... -
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: A Hokage irodája   Vas. Júl. 12, 2009 12:59 pm

Miután a Hokage-sama behívott és elmondta a küldetésem ami számomra elég nehéz lesz mivel még csak Genin vagyok de megoldom. Miután elindultam csak a rossz gondolatok jártak a fejembe.
~ Mi van ha meg fogok halni? de az nem lehet hiszen a kekkei genkaiom is a segítségemre lesz.
Ezek után csak mentem a Hó országa felé. De hirtelen egy halott samurai feküdt előttem.
- Jézusom ez meg mi?- ugrottam hátra de nem vesztegethettem az időt hiszen szükségük van rám azzal remegő lábbal tovább mentem de ott is belebotlottam egy hullába csak ez most ninja volt.
- Vajon mi lesz ezen a küldetésen? Mert egy kicsit betojtam az tény de hát nem adhatom fel pár hulla miatt- Miután ezt végig mondtam, mindenem elkezdett remegni.
~ A francba így sose érek oda~ Gondoltam mire megpróbáltam tovább menni de a remegés miatt össze estem.
~ Ez így nem lesz jó..~ Gondoltam majd egy kunaial megszúrtam az ujjam, hogy eltereljem a figyelmemet a hullákról. Csodálatos módon abbamaradt a remegés ezért tovább tudtam menni. Miután megérkeztem a Hó országának határához pár mozgó alakot láttam ezért előhúztam 5 dinamitot de nem dobtam el mert ráismertem a ninjákra meg egy fura alakra.
~ Három Konohai és egy fura alak biztos, hogy ide kellett jönnöm.~ Gondoltam azzal elraktam a dinamitokat és oda siettem hozzájuk.
- Jó napot- Köszöntem.
- Ha valaki nem ismerne akkor Gokudera Tsunayoshi vagyok. A becenevem az vagy Gokudera vagy Tsuna.
-De azok akik igazán ismernek csak az élő dinamit raktárnak hívnak- Mondtam büszkén.
- Na mindegy ennyi elég rólam hallhatnám mi lesz a feladatom? Kérdeztem kicsit gúnyosan.
~ Hmmm ezek mind Jouninok ha jól tippelek...~ Gondoltammagamba hiszen Jounin mellényük volt.
Kazuma Shun

Hozzászólások száma : 27

TémanyitásTárgy: Re: A Hokage irodája   Hétf. Júl. 13, 2009 10:10 pm

Bekopogtunk a Hokage-sama irodájába, majd beléptünk.
- Nocsak, nocsak! A 3 elveszett jounin! Hahaha!- nevetett fel a Hokage.
~ Hehe, marhára vicces egy ember..-gondoltam magamban.
- Hokage-sama!-kezdtem el-Ez nem egy szimpla kísérő küldetés volt..Nagyon sok bérgyilkost küldtek ránk, sőt még az Akatsuki is megjelent..
- Mi? Az Akatsuki??
- Jólvan csak kettő, Hidan meg Kakuzu..
- Hát akkor ez tényleg nem egy szimpla küldetés volt, szó mi szó..
Majd megkaptuk a jutalmunkat és elviharzottunk...
Yoshizawa Kodama

Hozzászólások száma : 47

TémanyitásTárgy: Re: A Hokage irodája   Hétf. Júl. 20, 2009 3:45 pm

A Hokage- sama egy újabb küldetésre hívatott be.
~ Vajon most miféle feladattal látnak majd el? Remélem nem valami macska kergetés... Ideje lenne már, ha egy B szintű misszióval megdobnának. Hiszen már három éve vagyok Gennin, így jó lenne, ha kicsit több bizalmat helyezne belém a falu vezetője.~ gondoltam magamban, miközben ballagtam a folyosón. A mangámat a kezemben szorongattam. Amint odaértem, bekopogtam, s be is nyitottam.
- Jó napot kívánok, Hokage- sama! A küldetés ügyében érkeztem.- jelentettem ki egy meghajlás után.
Hideko Juhai Kamura

Hozzászólások száma : 122

TémanyitásTárgy: Re: A Hokage irodája   Hétf. Júl. 20, 2009 3:52 pm

- Ülj le, Kodama. - mondta az öreg, és csönd következett. A fiú nem egészen értette, hogy mire ez a hatalmas csönd, mikor lihegve rontottam be az ajtón.
- Üdv! Jöttem a küldetésre! - hadartam, és Hokage-sama csak vigyorogva bólogatott.
- Nos, Felderítő küldetést kaptok, ami csaknem A szintű. A Rizsföldek Országába kell utaznotok, és merényletet elkövetni az ottani Kormányzó ellen, aki Orochimaru közvetlen embere. Hideko. Mivel a tanítványodat, Gokuderát tegnap éjjel 2kor merénylet érte, ezért Kodamával mész a küldetésre. Kijelöllek senpai-nak, hiszen Kazuma Shun is felderítésen van. Ezért ti ketten mentek. - magyarázta, és átadta a küldetés részleteit.
- Nos, Kodama, Örülök, hogy megismerhettelek. - mondtam, és kezet fogtunk. Eztán elindultunk a kapu felé...

//Kövi a Kapunál!//
Rin Hayako

Hozzászólások száma : 8

TémanyitásTárgy: Re: A Hokage irodája   Vas. Aug. 16, 2009 10:27 am

Szépen lassan végigbaktattam az utcán, egyre csak közeledve az irodához.
~ Vajon mit akar? - kérdeztem magamtól, és vigyorral az arcomon beléptem az ajtón. Föl a lépcsőn, be az irodába.
- Jó napot Hokage-sama! - kiáltottam az öreget meglátva, aki unottan válaszolt.
- Heló... Rin... - motyogta.
- Mi a feladat? - kérdeztem még mindig mosolyogva.
- Nos... Egy tekercset kéne elhoznod, a Szél országának fővárosából, Sunagakuréból. - jegyezte meg, és legyintett, hogy menjek, ha nincs kérdésem.
- Oké. Értem. Most azonnal indulok! - vágtam rá, és távoztam, az =Ablakon=.
Uzumaki Naruto
Admin

Hozzászólások száma : 121

TémanyitásTárgy: Re: A Hokage irodája   Pént. Nov. 13, 2009 6:40 pm

//Vízi utazás.//

A Hokage egy napon hívatta Onkeit, hogy egy küldetést bízzon rá. Mikor belépett az ajtón a Hokage megszólalt.
- Üdvözöllek. Egy küldetést bízok rád és lesz veled egy chuunin is aki mindjárt megérkezik. -Ebben a pillanatban érkezett meg Kirika Mutso és bocsánatot kért a késésért.
- Köhm köhm. -Köszörülte torkát és fojtatta mondanivalóját.
- El kell utaznotok a Víz országába ahol egy öreg fegyverkovács vár titeket. Egy különleges katanát készített amit el kell vinnetek a Vízesés országába. Ott fel kell keresnetek egy gyógyszerészt mert a fegyverért cserébe add a falu számára egy fontos gyógyszert ami kezd hiányban lenni és sehol máshól nem tudja megszerezni a falu. Legyetek nagyon óvatosak mert a katanára más missingek is pályáznak a gyógyszerre meg más faluk. -Miután elindult a shinobi és a kunoichi egy jounin hangját halloták meg.
- Mutso a Hokage-sama egy másik küldetést bízott rád. Innentől én veszem át. -Erre csak bólintott a chuunin és elment.
- A nevem Sarutobi Asuma. Én leszek a kísérőd. Mellettem biztonságban leszel. -A röpke bemutatkozás után egy másik fiú jött elő Asuma hátamögül.
-Ja igen ő is velünk jön. A sensei-e most nem tartózkodik itt. Majd ő is bemutatkozik csak most induljunk. -Elindult az erdő felé és várta, hogy jöjjön utána a két genin akik még nem is tudják, hogy egy csapatban lesznek.

//Köv post a Nyugati erdő. Írjátok le azért a Hokage irodáját is és az erdőt is.//

Sorrend.

Én
Kohaku
Onkei

//Bocsi Onkei de most ő van fent//
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A Hokage irodája   

A Hokage irodája
Vissza az elejére